Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - (Citta Ferdinand) Il-Festa tagħna s-Siġġiewin - 1994 Innijiet u Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali San Nikola (1994)) |
||
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Raħal Twelidi (Kor)||Rev. [[ Daniel Farrugia]]||[[Karmenu Vassallo]]||[[Għaqda Mużikali San Nikola]] [[Is-Siġġiewi]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' (Kor)||[[Ġiovanni Vella]]||Karmenu Vassallo||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 03||Innu lil San Nikola (Kor, Tenur, Baxx)||[[Karmenu Mallia]]||Karmenu Vassallo||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 04||Granada||[[Vincenzo Ciappara]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 05||Little Boys||Ġiovanni Vella||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Valley Of Roses||[[John Vella]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 07||Carlos||[[Karmenu Vella]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 08||May Roses||[[J Darmanin]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 09||Il-Festa Tagħna||[[Eucharist Muscat]]||||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ Lill-Banda San Nikola||[[John Mamo]]||[[Dun Nikol Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi||Boffa Studio||Joseph Boffa Jnr.||1994 | |||
|- | |||
| ||Qniepen tal-Knisja Arċipretali | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Każin Banda San Nikola]] |
Latest revision as of 12:57, 23 March 2021
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Lyrics | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Raħal Twelidi (Kor) | Rev. Daniel Farrugia | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola Is-Siġġiewi | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
02 | Innu Marċ 'Sliem Għalik O Tawmaturgu' (Kor) | Ġiovanni Vella | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
03 | Innu lil San Nikola (Kor, Tenur, Baxx) | Karmenu Mallia | Karmenu Vassallo | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
04 | Granada | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
05 | Little Boys | Ġiovanni Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
Side 'B' | |||||||
06 | Valley Of Roses | John Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
07 | Carlos | Karmenu Vella | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
08 | May Roses | J Darmanin | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
09 | Il-Festa Tagħna | Eucharist Muscat | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 | |
10 | Innu Marċ Lill-Banda San Nikola | John Mamo | Dun Nikol Aquilina | Għaqda Mużikali San Nikola, Is-Siġġiewi | Boffa Studio | Joseph Boffa Jnr. | 1994 |
Qniepen tal-Knisja Arċipretali |