Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta Santa Marija, Banda Re Ġorġ V (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta Santa Marija, Banda Re Ġorġ V (1994)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta Santa Marija, Banda Re Ġorġ V (1994)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| 01||Elaine||[[Anthony Camilleri]]||[[Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]] | |||
|- | |||
| 02||Tal-Ħbieb||[[George Martin]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 03||Ta' L-Għoli||[[Emanuel Bugeja]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 04||The Best||Anthony Camilleri||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 05||Ċelebrita||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 06||Ċensu L-Bully||[[Andrew Coleiro]]||||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 07||Champions Reds||Anthony Camilleri|||||| | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Lucky Star||[[A.Farrugia]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 09||Queen Of Heaven||Anthony Camilleri||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 10||Red Arrows||[[Raymond Sciberras]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 11||Always Right||[[Raymond Fenech]]||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 12||Pablito||Archibald Mizzi||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 13||L-Akbar Titular||Emanuel Bugeja||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 14||Sezzjoni Żgħażagħ Santa Marija||Anthony Camilleri||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda Re Ġorġ V||Anthony Camilleri||Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr. | |||
|-w | |||
|} |
Revision as of 03:04, 12 August 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Year |
Side 'A' | |||||
01 | Elaine | Anthony Camilleri | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
02 | Tal-Ħbieb | George Martin | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
03 | Ta' L-Għoli | Emanuel Bugeja | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
04 | The Best | Anthony Camilleri | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
05 | Ċelebrita | Archibald Mizzi | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
06 | Ċensu L-Bully | Andrew Coleiro | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | |
07 | Champions Reds | Anthony Camilleri | |||
Side 'B' | |||||
08 | Lucky Star | A.Farrugia | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
09 | Queen Of Heaven | Anthony Camilleri | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
10 | Red Arrows | Raymond Sciberras | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
11 | Always Right | Raymond Fenech | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
12 | Pablito | Archibald Mizzi | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
13 | L-Akbar Titular | Emanuel Bugeja | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
14 | Sezzjoni Żgħażagħ Santa Marija | Anthony Camilleri | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |
15 | Innu tal-Banda Re Ġorġ V | Anthony Camilleri | Soċjeta Santa Marija Banda Re Ġorg V Mqabba | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. |