Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2000) (Vol. 03)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2000) (Vol. 03)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2000) (Vol. 03)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu lil San Ġwann l-Għammiedi||[[Vincenzo Ciappara]]||[[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] ||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Millenium||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 03||Ylenia||[[John Mamo]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 04||Mexico||[[Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 05||Granada||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 06||Manwel||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 07||Daniela||[[Peter Paul Ciantar]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 08||Joann||[[Mario Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 09||Iacchus||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 10||Maria||[[Anthony B org]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda Prekursur||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija ||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:20, 19 April 2021
No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu lil San Ġwann l-Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
02 | Millenium | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
03 | Ylenia | John Mamo | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
04 | Mexico | Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
05 | Granada | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
06 | Manwel | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
07 | Daniela | Peter Paul Ciantar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
08 | Joann | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
09 | Iacchus | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
10 | Maria | Anthony B org | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
11 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |