Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Lil San Gejtanu||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||[[Banda San Gejtanu Ħamrun]]||[[Smash Studios]]||[[Joe Baldacchion]]||1989 | |||
|- | |||
| 02||The Triplest||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 03||Chate Noiv||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 04||Jonathan||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 05||Ophelia||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 06||7th August||[[Mro. M. L Bencini]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Gaspare||Mro. Andrew Coleiro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 08||Carmen||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 09||Lindsey Rita||Mro. Andrew Coleiro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 10||Bandiera Ġdida||Mro. Andrew Coleiro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda San Gejtano||Mro. Joseph Abela Scolaro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 07:25, 4 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari Lil San Gejtanu | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchion | 1989 |
02 | The Triplest | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
03 | Chate Noiv | Maġġur Anthony Aquilina | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
04 | Jonathan | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
05 | Ophelia | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
06 | 7th August | Mro. M. L Bencini | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
Side 'B' | ||||||
07 | Gaspare | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
08 | Carmen | Mro. Ronnie Pisani | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
09 | Lindsey Rita | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
10 | Bandiera Ġdida | Mro. Andrew Coleiro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
11 | Innu Tal-Banda San Gejtano | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |