Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċi Brijużi (2003) - Mill-Għaqda Mużikali San Leonardu Kirkop"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Marċi Brijużi (2003) - Mill-Għaqda Mużikali San Leonardu Kirkop) |
m (added Category:Għaqda Mużikali San Leonardu using HotCat) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ - Tislima lil San Leonardu||[[G Zammit]]||[[Għaqda Mużikali San Leonardu]] [[Ħal-Kirkop]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||2003 | |||
|- | |||
| 02||Anthea||[[Ugo Buhagair]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 03||Victory||[[Joseph Abela Scolaro]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 04||Leona||[[David Caruana]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 05||Trumpets On Parade||[[Hector H. Dalli]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 06||Allegro con Fuoco||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 07||Randich||[[Elton Lee Abela]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 08||Kirkop Red Stars||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 09||Fiesta||Hector H Dalli||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 10||Tislima lill-Maġġur Aquilina||[[Victor Galea]]||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda San Leonardu||Ugo Buhagair||Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||2003 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali San Leonardu]] |
Latest revision as of 17:48, 2 January 2021
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ - Tislima lil San Leonardu | G Zammit | Għaqda Mużikali San Leonardu Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
02 | Anthea | Ugo Buhagair | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
03 | Victory | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
04 | Leona | David Caruana | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
05 | Trumpets On Parade | Hector H. Dalli | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
06 | Allegro con Fuoco | Victor Vella | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
07 | Randich | Elton Lee Abela | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
08 | Kirkop Red Stars | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
09 | Fiesta | Hector H Dalli | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
10 | Tislima lill-Maġġur Aquilina | Victor Galea | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |
11 | Innu tal-Banda San Leonardu | Ugo Buhagair | Għaqda Mużikali San Leonardu, Ħal-Kirkop | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 2003 |