Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġawhra 2000 - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġawhra 2000 - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2000)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġawhra 2000 - Mis-Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) - Għawdex (2000)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Inkurumazzjoni||[[Mike Attard]]||[[Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)]]||[[Sala Skola Primarja Żebbuġ]]||[[John Cauchi]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Karmar||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 03||Coronation||[[Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 04||Agrigento||Andrew Coleiro||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 05||Iacchus||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 06||Ġensna||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 07||The King||Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 08||Id-Dragun||[[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 09||La Senora Rita||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 10||Vinceremos||Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 11||Santos||[[David Agius (bandmaster)]]||Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ)||Sala Skola Primarja Żebbuġ||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:41, 19 April 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Inkurumazzjoni | Mike Attard | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
02 | Karmar | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
03 | Coronation | Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
04 | Agrigento | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
05 | Iacchus | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
06 | Ġensna | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
07 | The King | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
08 | Id-Dragun | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
09 | La Senora Rita | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
10 | Vinceremos | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |
11 | Santos | David Agius (bandmaster) | Soċjeta Filarmonika Santa Marija (Żebbuġ) | Sala Skola Primarja Żebbuġ | John Cauchi | 2000 |