Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijjużi Mis-Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa (2000) (Vol.6)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi Mis-Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa (2000) (Vol.6)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi Mis-Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa (2000) (Vol.6)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Pietru||[[Mro. Carmelo Pace]]||[[Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa]]||[[Boffa Studios]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ Int il-Patrun Tagħna||[[Mro. Michael Bugelli]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 03||10 Snin Anniversarju||Mro. Michael Bugelli||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 04||Martina||[[Mro. Charles Wallace Suda ]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 05||Audrey||[[Mro. Joseph Galea]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 06||The Viking||[[Mro. David Pisani]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 07||Bernardette||[Mro. Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Turu||[[Mro. Andrew Coliero]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 09||10 Snin Seżżjoni Żgħażagħ Iljuni||[[Mro. Dennis Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 10||Vincienne||[[Mro. Anthony Buttigieg]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 11||Victory||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 12||Trisa||[[Mro. Raymond Fenech]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 13||Il-Bozen||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
| 14||Innu tal-Banda Birżebbuġa||Mro. Michael Bugelli||Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa||Boffa Studios||2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:38, 4 April 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Pietru | Mro. Carmelo Pace | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
02 | Innu Marċ Int il-Patrun Tagħna | Mro. Michael Bugelli | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
03 | 10 Snin Anniversarju | Mro. Michael Bugelli | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
04 | Martina | Mro. Charles Wallace Suda | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
05 | Audrey | Mro. Joseph Galea | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
06 | The Viking | Mro. David Pisani | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
07 | Bernardette | [Mro. Ronnie Pisani]] | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
Side 'B' | ||||||
08 | Turu | Mro. Andrew Coliero | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
09 | 10 Snin Seżżjoni Żgħażagħ Iljuni | Mro. Dennis Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
10 | Vincienne | Mro. Anthony Buttigieg | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
11 | Victory | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
12 | Trisa | Mro. Raymond Fenech | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
13 | Il-Bozen | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 | |
14 | Innu tal-Banda Birżebbuġa | Mro. Michael Bugelli | Soċjeta Filarmonika San Pietru Birżebbuġa | Boffa Studios | 2000 |