Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijjużi - 150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)"
Jump to navigation
Jump to search
Marċi Brijuzi 150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarsitna 'l Quddiem - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2019)
(Inluded Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi - 150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi - 150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |- | ||
''' | '''Marċi Brijuzi 150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarsitna 'l Quddiem - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2019)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu lill-Appostlu Missierna San Pawl||[[Mro. Vinċenzo Ciappara]]||[[Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[Alan Schembri]]||2019 | |||
|- | |||
| 02||25 Ta' Lulju 1869||[[Mro. James Chappell]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 03||Cento Cinquanta||[[Mro. Carmel Borg]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 04||Santiago||Mro. Vinċenzo Ciappara||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 05||Tribuna||[[Mro. Profs. Joseph Vella]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 06||Victory In Arena||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 07||127, College Street||[[Mro. Luke Vella]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 08||150 th Anniversary||[[Mro. Matthew Chappell]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 09||La Senorita Raquela||[[Mro. James Chappell]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 10||Ruġġieru I ta'Sqallija||[[Mro. Mark Vella]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 11||San Aristarku||[[Mro. Kristian Schembri]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 12||Salome'||Mro.Profs. Joseph Vella ||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 13||Glamour||Mro. Vinċenzo Ciappara||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 14||Veramico||[[Mro. Ġiuseppe Vitaliti]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 15||Inno Marcia Nazionale Conte Ruġġiero||[[Mro. Antonio Agius]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 16||Innu Popolari lill-Ewkaristija||[[Mro. Lorenzo Gatt]]||Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 03:25, 1 May 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu lill-Appostlu Missierna San Pawl | Mro. Vinċenzo Ciappara | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
02 | 25 Ta' Lulju 1869 | Mro. James Chappell | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
03 | Cento Cinquanta | Mro. Carmel Borg | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
04 | Santiago | Mro. Vinċenzo Ciappara | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
05 | Tribuna | Mro. Profs. Joseph Vella | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
06 | Victory In Arena | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
07 | 127, College Street | Mro. Luke Vella | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
08 | 150 th Anniversary | Mro. Matthew Chappell | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
09 | La Senorita Raquela | Mro. James Chappell | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
10 | Ruġġieru I ta'Sqallija | Mro. Mark Vella | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
11 | San Aristarku | Mro. Kristian Schembri | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
12 | Salome' | Mro.Profs. Joseph Vella | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
13 | Glamour | Mro. Vinċenzo Ciappara | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
14 | Veramico | Mro. Ġiuseppe Vitaliti | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
15 | Inno Marcia Nazionale Conte Ruġġiero | Mro. Antonio Agius | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 | |
16 | Innu Popolari lill-Ewkaristija | Mro. Lorenzo Gatt | Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru | Alan Schembri | 2019 |