Difference between revisions of "Festive Marches - Il-140 Anniversarju L-Ewwel Banda Għawdxija - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Il-140 Anniversarju L-Ewwel Banda Għawdxija - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2003)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Il-140 Anniversarju L-Ewwel Banda Għawdxija - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2003)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Inno Marcia A Maria Assunta||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||[[Soċjeta Filarmonika Leone Band Club]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2003 | |||
|- | |||
| 02||Jubilant||[[Mro. Emanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 03||Nicolas||[[Mro. S Spiteri]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 04||Gallant||Mro. Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 05||Ta' Taylor The Best||[[Mro Antoine Mercieca]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 06||Toros y Panas||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 07||Josef||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 08||Lion Empire||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 09||Mona||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 10||Santa Marija 2003||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 11||Tal-Qalba||[[Mro. J Busuttil]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 12||Innu Banda Leone||[[Mro . Ġiuseppe Stivala]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:12, 10 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Inno Marcia A Maria Assunta | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
02 | Jubilant | Mro. Emanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
03 | Nicolas | Mro. S Spiteri | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
04 | Gallant | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
05 | Ta' Taylor The Best | Mro Antoine Mercieca | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
06 | Toros y Panas | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
07 | Josef | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
08 | Lion Empire | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
09 | Mona | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
10 | Santa Marija 2003 | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
11 | Tal-Qalba | Mro. J Busuttil | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
12 | Innu Banda Leone | Mro . Ġiuseppe Stivala | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |