Difference between revisions of "Eucharistic Hymns - Innijiet Ewkaristiċi - Għidtilna Kelma - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2012)"
Jump to navigation
Jump to search
(Incluede Page: Eucharistic Hymns - Innijiet Ewkaristiċi - Għidtilna Kelma - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2012)) |
(Arranged Page: Eucharistic Hymns - Innijiet Ewkaristiċi - Għidtilna Kelma - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2012)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Għidtilna Kelma||[[F.Moreau]]||Dun [[Karm Psaila]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2012 | |||
|- | |||
| 02||O Qalb Ħanina||[[W.J.Maher]]||Dun [[Frans Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 03||Ejja Waar esu||[[Joe C. Aquilina]]||Joe C. Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 04||Nadurawk Ja Ħobż tas-Sema||[[Mro. G Caruana]]||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 05||Lauda Jerusalem||Melodija Tradizzjonali minn Salm147||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 06||Christus Vincit||Melodija Traddizzjonali||[[Jan Kunc]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 07||Tina l-Ħlewwa||Mro. G Caruana||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 08||Dawwal Moħħi||Patri [[A Borg]] osa||Dun Frans Camilleri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 09||B'Qalbna Safja||Patri A Borg osa||Dun Frans Camilleri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 10||Qawwi Qlubna||Mro. G Caruana||Dun Frans Camilleri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 11||Ġbartna Flimkien Mulej||[[Lowel Mason]]||Dun [[G Deguara]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 12||Hawn Miġburin||[[M.F. Henry]]||Dun [[K Bezzina]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 13||Meta Nilmaħ il-Qdusija Tiegħek||Maqluba għall Malti minn Joe C. Aquilina||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 14||Ġejt Mis-sena||[[Mro. Carmelo Pace]]||Dun Frans Camilleri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 15||Ma Jistħoqqlix Mulejja||Melodija Ingliza||[[Brother Henry]] fse||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
| 16||Quddiemek Hawn Miġbura||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Dun Frans Camilleri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2012 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:25, 30 April 2020
No | Hyms Marches | Composer | Lyrics | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Għidtilna Kelma | F.Moreau | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
02 | O Qalb Ħanina | W.J.Maher | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
03 | Ejja Waar esu | Joe C. Aquilina | Joe C. Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
04 | Nadurawk Ja Ħobż tas-Sema | Mro. G Caruana | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
05 | Lauda Jerusalem | Melodija Tradizzjonali minn Salm147 | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 | |
06 | Christus Vincit | Melodija Traddizzjonali | Jan Kunc | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
07 | Tina l-Ħlewwa | Mro. G Caruana | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
08 | Dawwal Moħħi | Patri A Borg osa | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
09 | B'Qalbna Safja | Patri A Borg osa | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
10 | Qawwi Qlubna | Mro. G Caruana | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
11 | Ġbartna Flimkien Mulej | Lowel Mason | Dun G Deguara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
12 | Hawn Miġburin | M.F. Henry | Dun K Bezzina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
13 | Meta Nilmaħ il-Qdusija Tiegħek | Maqluba għall Malti minn Joe C. Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 | |
14 | Ġejt Mis-sena | Mro. Carmelo Pace | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
15 | Ma Jistħoqqlix Mulejja | Melodija Ingliza | Brother Henry fse | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |
16 | Quddiemek Hawn Miġbura | Mro. Joseph Abela Scolaro | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2012 |