Difference between revisions of "Kantata - Ħodon Fjuri Lil San Publju - fl-Okkazjoni tal-400 sena minn meta San Publiju ġie ddikjarat Patrun u Protettur ta' Malta (1610-2010) u l-200 sena tal-vara ta' San Publju (1811-2011) - il-Bord tal-Gazzetta 'Il-Fjurjana' jipprezenta"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Kantata - Ħodon Fjuri Lil San Publju - fl-Okkazjoni tal-400 sena minn meta San Publiju ġie ddikjarat Patrun u Protettur ta' Malta (1610-2010) u l-200 sena tal-vara ta' San Publju (1811-2011) - il-Bord tal-Gazzetta 'Il-Fjurjana' jipprezenta) |
(Arranged Page: Kantata - Ħodon Fjuri Lil San Publju - fl-Okkazjoni tal-400 sena minn meta San Publiju ġie ddikjarat Patrun u Protettur ta' Malta (1610-2010) u l-200 sena tal-vara ta' San Publju (1811-2011) - il-Bord tal-Gazzetta 'Il-Fjurjana' jipprezenta) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| Preludju - Orkestra Adagio || [[Raymond Sciberras]] || [[Olivier Friggieri]] || [[Kunsill Lokali Floriana]] || || || 2011 || || | | Preludju - Orkestra Adagio || [[Raymond Sciberras]] || [[Olivier Friggieri]] || [[Kunsill Lokali Floriana]] || || || 2011 || || | ||
|- | |- | ||
| I.Tislima | | I.Tislima Orkestra . Kor Kantanta Pop. Allegro Moderato / Andante / Allefro Moderato || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | ||
|- | |- | ||
| II. Ir-Rabta mal-Art | | II. Ir-Rabta mal-Art Orkestra . Narratur , Andante , Molto Lento || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | ||
|- | |- | ||
| III. Ulied is-Sekli | | III. Ulied is-Sekli. Orkestra, Tenur, Baxx, Sopran Kor Adagio || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | ||
|- | |- | ||
| IV. Id-dawl tal-bidu | | IV. Id-dawl tal-bidu Orkestra , Kantanta. Pop. Baxx. Sopran. Tenur. Kor. Adagio || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | ||
|- | |- | ||
| V. L-art ta' miesna | | V. L-art ta' miesna Orkestra, Narratur. Kor. Sopran, Tenur, Baxx, Kantanta Pop, Allegretto / Adagio || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | ||
|- | |||
| VI. Tislima lil Publju Orkestra , Baxx, Kor. Tenur, Kantanta Pop, Sopran. Lento, Grac/ Adagio/Allegro/ Adagio || Raymond Sciberras || Olivier Friggieri || Kunsill Lokali Floriana || || || 2011 || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 06:25, 15 January 2024
No | Composer | Lirika | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | ||
Preludju - Orkestra Adagio | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
I.Tislima Orkestra . Kor Kantanta Pop. Allegro Moderato / Andante / Allefro Moderato | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
II. Ir-Rabta mal-Art Orkestra . Narratur , Andante , Molto Lento | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
III. Ulied is-Sekli. Orkestra, Tenur, Baxx, Sopran Kor Adagio | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
IV. Id-dawl tal-bidu Orkestra , Kantanta. Pop. Baxx. Sopran. Tenur. Kor. Adagio | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
V. L-art ta' miesna Orkestra, Narratur. Kor. Sopran, Tenur, Baxx, Kantanta Pop, Allegretto / Adagio | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 | ||||
VI. Tislima lil Publju Orkestra , Baxx, Kor. Tenur, Kantanta Pop, Sopran. Lento, Grac/ Adagio/Allegro/ Adagio | Raymond Sciberras | Olivier Friggieri | Kunsill Lokali Floriana | 2011 |