Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi bil-Kant (Vol.6) (1995) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi bil-Kant (Vol.6) (1995) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Brijużi bil-Kant (Vol.6) (1995) - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Lil San Ġużepp || [[Pawlino Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr]] || 1995 | |||
|- | |||
| 02 || Maryong || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 03 || King Of Kings || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 04 || L-Oriġnal || [[J Fenech]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 05 || Deo Gratias || [[Ronald Pisani]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| 06 || La Coruna || Raymond Vella || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 07 || Valley Of Roses || Profs. [[Charles E. Zammit]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 08 || Queen Of Queens || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 09 || Tal-Qala || [[David Agius (bandmaster) I David Agius || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
| 10 || Innu Banda San Ġużepp || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa || 1995 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 09:56, 29 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil San Ġużepp | Pawlino Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr | 1995 |
02 | Maryong | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
03 | King Of Kings | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
04 | L-Oriġnal | J Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
05 | Deo Gratias | Ronald Pisani | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
Side 'A' | ||||||
06 | La Coruna | Raymond Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
07 | Valley Of Roses | Profs. Charles E. Zammit | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
08 | Queen Of Queens | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
09 | Tal-Qala | [[David Agius (bandmaster) I David Agius | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |
10 | Innu Banda San Ġużepp | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1995 |