Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Lil San Ġwann L' Għammiedi || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Banda Prekursur]], [[Xewkija]] || [[Xewkija Parish Center]] || [[John Cauchi]],[[PRO Studio]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Il-Bo#en || [[Anthony Aquilina]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Gabriella || [[Andrew Coleiro]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || 175 Sena Fostna || [[Mark Gauci]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Blue Hue || [[Archibald Mizzi]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Giovanna || [[Mario Azzopardi]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Justyne || [[Antoine Mercieca]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Iċ-Ċiċċerina || [[Omar Camilleri]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Ġwanmar || [[Jesmond Agius]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || The Unforgetable || [[Dennis Camilleri]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Don Quixote || [[John Theuma]] || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Tagħna f'Tagħna || Andre Colerio || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Banda Prekursur, Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2022 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 14:15, 13 June 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lil San Ġwann L' Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi,PRO Studio | 2022 |
02 | Il-Bo#en | Anthony Aquilina | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
03 | Gabriella | Andrew Coleiro | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
04 | 175 Sena Fostna | Mark Gauci | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
05 | Blue Hue | Archibald Mizzi | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
06 | Giovanna | Mario Azzopardi | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
07 | Justyne | Antoine Mercieca | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
08 | Iċ-Ċiċċerina | Omar Camilleri | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
09 | Ġwanmar | Jesmond Agius | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
10 | The Unforgetable | Dennis Camilleri | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
11 | Don Quixote | John Theuma | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
12 | Tagħna f'Tagħna | Andre Colerio | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |
13 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Banda Prekursur, Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2022 |