Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1982) (Vol.No.2) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1982)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1982) (Vol.No.2) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1982)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1982) (Vol.No.2) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1982)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{table}} | {| {{table}} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| No || Marches || Composer || Productions || Recording Studios || Recording Engineer || Year | |||
|- | |||
| 01 || Carmelitani || [[Emmanuel Bugeja]] || [[Banda Prekursur]], [[Xewkija]] || [[Graph Studio]], [[Xewkija]] || [[M Zammit]] || 1982 | |||
|- | |||
| 02 || Blue Marble || [[Andrew Coleiro]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 03 || Jonathan Paul || [[Emmnauel Lowell]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 04 || Il-Festa Tagħna || [[Peter Paul Ciantar]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 05 || Dun Eddie Zammit || Andrew Coleiro || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
|} | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06 || Mimosa || [[Vincenzo Ciappara]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 07 || Come on the Strips || [[Anthony Aquilina]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 08 || Karmar || Andrew Coleiro || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 09 || Innu Marċia ta' San Ġwann || Vincenzo Ciappara || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1982 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:48, 11 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Carmelitani | Emmanuel Bugeja | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1982 |
02 | Blue Marble | Andrew Coleiro | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1982 |
03 | Jonathan Paul | Emmnauel Lowell | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1982 |
04 | Il-Festa Tagħna | Peter Paul Ciantar | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1982 |
05 | Dun Eddie Zammit | Andrew Coleiro | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1982 |
Side 'B' 06 Mimosa Vincenzo Ciappara Banda Prekursur, Xewkija Graph Studio, Xewkija M Zammit 1982 07 Come on the Strips Anthony Aquilina Banda Prekursur, Xewkija Graph Studio, Xewkija M Zammit 1982 08 Karmar Andrew Coleiro Banda Prekursur, Xewkija Graph Studio, Xewkija M Zammit 1982 09 Innu Marċia ta' San Ġwann Vincenzo Ciappara Banda Prekursur, Xewkija Graph Studio, Xewkija M Zammit 1982 10 Innu tal-Banda Prekursur Vincenzo Ciappara Banda Prekursur, Xewkija Graph Studio, Xewkija M Zammit 1982