Difference between revisions of "Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - Imberkin Missirijietna - Innijiet u Marċi b'tifkirja tal-100 Sena"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - Imberkin Missirijietna - Innijiet u Marċi b'tifkirja tal-100 Sena) |
(Arranged Page: Soċjeta Filamonika Pinto - A.D. 1862 Banda San Sebastjan - Imberkin Missirijietna - Innijiet u Marċi b'tifkirja tal-100 Sena) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - | '''Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - Imberkin Missirijietna, Innijiet u Marċi Maħruġa b'tifkira tal-100 Sena mill-Kompożiżżjoni ta' l-Innu Sinfoniku (2007)''' | ||
|- | |||
| '''No'''||'''Hymns'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Mixing Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||Innu Banda Pinto||[[Mro. Joseph Magri]]||[[Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan]]||[[Sebastian F Debono Hall]]||[[Saviour Chircop]]||[[Alan Desira]]||2017 | |||
|- | |||
| 02||Saldat ta' Kristu||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 03||Innu Marċ San Sebastjan||[[Mro. Roderick Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 04||Insellmulek Sebastiano||[[Mro. Kaptan. George Debono]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 05||Innu San Sebastjan||[[Mro. Pawlu Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 06||Antifona||[[Mro. Vinċenzo Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 07||Innu Sinfoniku San Sebastjan||Mro. Pawlu Sammut||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Mixing Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Mixing Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Gemini||[[Mro. Dominic Darmanin]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 02||Bastjanzi FM||[[Mro. Roderick Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 03||Ta' Nettu||[[Mro. Philip Fenech]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 04||Sebastjan 2006||[[Mro. Kaptan. George Debono]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 05||Ħames Blanżuni||[[Mro. Vincent Farrugia]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 06||Forza Qalbisti||[[Mro. Patrick Cutajar]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 07||Viva Nagħjtu Sebastiano||[[Mro. Charlo Spiteri]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 08||Gulbene||[[Mro. Justin Formosa]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 09||La Chiesa||[[Mro. Sebastian Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 10||Fortissimi||[[Mro. Neville Pace]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 11||YooHoo||[[Mro. Ġiużeppe Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 12||Banz||Mro. Dominic Darmanin||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
| 13||Tislima lill-Għaqda tan-Nar||Mro. Sebastian Camilleri||Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan||Sebastian F. Debono Hall||Saviour Chircop||Alan Desira||2017 | |||
|- | |||
|} | |||
| *||[[Żebbuġ Children's Choir]] | |||
|- | |||
| **||[[Nicholas Borg]], [[Michela Attard]] | |||
|- | |||
| ***||[[Jesmond Aquilina]], [[Charles Bajada]],[[Sebastian Camilleri]],[[Vincent Farrugia]], [[Carmel Galea]], [[Charles Zammit]] |
Revision as of 04:52, 12 March 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Banda Soċjeta Filarmonika Pinto A.D. 1862 - Imberkin Missirijietna, Innijiet u Marċi Maħruġa b'tifkira tal-100 Sena mill-Kompożiżżjoni ta' l-Innu Sinfoniku (2007)
No | Hymns | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Mixing Engineer | Year |
01 | Innu Banda Pinto | Mro. Joseph Magri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
02 | Saldat ta' Kristu | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
03 | Innu Marċ San Sebastjan | Mro. Roderick Bugeja | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
04 | Insellmulek Sebastiano | Mro. Kaptan. George Debono | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
05 | Innu San Sebastjan | Mro. Pawlu Sammut | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
06 | Antifona | Mro. Vinċenzo Bugeja | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
07 | Innu Sinfoniku San Sebastjan | Mro. Pawlu Sammut | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Mixing Engineer | Year |
01 | Gemini | Mro. Dominic Darmanin | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
02 | Bastjanzi FM | Mro. Roderick Bugeja | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
03 | Ta' Nettu | Mro. Philip Fenech | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
04 | Sebastjan 2006 | Mro. Kaptan. George Debono | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
05 | Ħames Blanżuni | Mro. Vincent Farrugia | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
06 | Forza Qalbisti | Mro. Patrick Cutajar | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
07 | Viva Nagħjtu Sebastiano | Mro. Charlo Spiteri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
08 | Gulbene | Mro. Justin Formosa | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
09 | La Chiesa | Mro. Sebastian Camilleri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
10 | Fortissimi | Mro. Neville Pace | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
11 | YooHoo | Mro. Ġiużeppe Ciappara | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
12 | Banz | Mro. Dominic Darmanin | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
13 | Tislima lill-Għaqda tan-Nar | Mro. Sebastian Camilleri | Soċjeta Filarmonika Pinto Banda San Sebastjan | Sebastian F. Debono Hall | Saviour Chircop | Alan Desira | 2017 |
| *||Żebbuġ Children's Choir |- | **||Nicholas Borg, Michela Attard |- | ***||Jesmond Aquilina, Charles Bajada,Sebastian Camilleri,Vincent Farrugia, Carmel Galea, Charles Zammit