Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (2000)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (2000)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Manbo||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Banda San Gejtanu Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||Karnessa||[[Mro. Jonathan Borg]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 03||Maggi||[[Mro. Joseph Belli]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 04||Aleksei||[[Mro. Andrew Colerio]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 05||L-Intrata Meravilja||[[Mro. Ronnie Pisani]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Marika u Norman||[[Mro. George Debono]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 07||Mark Gerald||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 08||Tamlin ta' Veru||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 09||Ġebla Sol||[[Mro. Ray Fenech]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 10||Aħna t-Tfal ta' Gejtu||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda San Gejtanu||Mro. Joseph Abela Scolaro||Banda San Gejtanu Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr||1998 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 07:47, 4 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (2000)
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Manbo | Mro. Raymond Sciberras | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
02 | Karnessa | Mro. Jonathan Borg | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
03 | Maggi | Mro. Joseph Belli | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
04 | Aleksei | Mro. Andrew Colerio | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
05 | L-Intrata Meravilja | Mro. Ronnie Pisani | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
Side 'B' | ||||||
06 | Marika u Norman | Mro. George Debono | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
07 | Mark Gerald | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
08 | Tamlin ta' Veru | Mro. Archibald Mizzi | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
09 | Ġebla Sol | Mro. Ray Fenech | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
10 | Aħna t-Tfal ta' Gejtu | Maġġur Anthony Aquilina | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |
11 | Innu tal-Banda San Gejtanu | Mro. Joseph Abela Scolaro | Banda San Gejtanu Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr | 1998 |