Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Niċċelebraw 125 sena ta' Mużika - Mis-Soċieta Filarmonika Maria Mater Gratiae (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Niċċelebraw 125 sena ta' Mużika - Mis-Soċieta Filarmonika Maria Mater Gratiae (2008)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Niċċelebraw 125 sena ta' Mużika - Mis-Soċieta Filarmonika Maria Mater Gratiae (2008)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ Kummissjoni Żgħażagħ tal-Grazzja||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2008 | |||
|- | |||
| 02||Hompesch||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 03||The Legend||[[Mro. David Caruana]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 04||Blue Rose||[[Mro. Carmelo Caruana]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 05||L-Abjad||[[Mro. Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 06||Well Done Major||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 07||St Patrick's||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 08||Aiden u Jeanelle||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 09||Tal-Baqra||[[Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Qalba||[[Mro. Chev. Joseph Busuttil]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
| 11||Innu Popolari tal-Banda Maria Mater Gratiae||[[Mro. Paċifico Scicluna]]||Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2008 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 14:13, 29 December 2020
No | Marches | Composer | Production | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Kummissjoni Żgħażagħ tal-Grazzja | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
02 | Hompesch | Mro. Joseph Abela Scolaro | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
03 | The Legend | Mro. David Caruana | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
04 | Blue Rose | Mro. Carmelo Caruana | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
05 | L-Abjad | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
06 | Well Done Major | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
07 | St Patrick's | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
08 | Aiden u Jeanelle | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
09 | Tal-Baqra | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
10 | Tal-Qalba | Mro. Chev. Joseph Busuttil | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |
11 | Innu Popolari tal-Banda Maria Mater Gratiae | Mro. Paċifico Scicluna | Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2008 |