Difference between revisions of "Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)) |
(Arrangd Page: Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
'''Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)''' | '''Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Techical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||L-Għid il-Qawmien||[[Mro. Frank Galea]]||[[Anici Band and Social Club]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Leslie Bonello]]||2009 | |||
|- | |||
| 02||Il-Cristo Riporto||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 03||Ixivit Vincens Ut Vinceret||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 04||E Vinse La Morte||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 05||Resurresit||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 06||San Pitro||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 07||L'Evangelista Giovanni||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 08||La Sacra Sindome||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 09||La Prima Pasque||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 10||Trionfo della Fede||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda Anici||Mro. Frank Galea||Anici Band and Social Club||Boffa Studio||Joe Boffa Jr. ||Leslie Bonello||2009 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 11:14, 29 May 2020
Waltzes - Valzi tal-Għid il-Kbir - Banda Anici (2009)
No | Marches | Composer | Productions | Studios | Recording Engineer | Techical Engineer | Year |
01 | L-Għid il-Qawmien | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
02 | Il-Cristo Riporto | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
03 | Ixivit Vincens Ut Vinceret | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
04 | E Vinse La Morte | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
05 | Resurresit | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
06 | San Pitro | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
07 | L'Evangelista Giovanni | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
08 | La Sacra Sindome | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
09 | La Prima Pasque | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
10 | Trionfo della Fede | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |
11 | Innu tal-Banda Anici | Mro. Frank Galea | Anici Band and Social Club | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie Bonello | 2009 |