Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Carlo Diacono u Mro. Raymond Sciberras - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2019) (Cd. No.1) & (Cd.No.2)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Carlo Diacono u Mro. Raymond Sciberras - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2019) (Cd. No.1) & (Cd.No.2)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi mill-Arkivju ta' Mro. Carlo Diacono u Mro. Raymond Sciberras - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2019) (Cd. No.1) & (Cd.No.2)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||Saluto Della Sera||[[Mro. Carlo Diacono]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Santa Katarina VM, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2019 | ||
|- | |- | ||
| 02||Barcarolle No.2||Mro. Carlo Diacono||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 03||Le Ville De la Vierge (Overture)||Mro. Carlo Diacono||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 04||Intermezzo||Mro. Carlo Diacono||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|-(Cd. No.2) | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 05||Silhouette (2009)||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Santa Katarina VM, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2019 | |||
|- | |||
| 06||Eldorado (2011)||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 07||Festivity (2012)||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 08||Napule Suite (2014)||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:43, 30 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Saluto Della Sera | Mro. Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
02 | Barcarolle No.2 | Mro. Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
03 | Le Ville De la Vierge (Overture) | Mro. Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
04 | Intermezzo | Mro. Carlo Diacono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
05 | Silhouette (2009) | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
06 | Eldorado (2011) | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
07 | Festivity (2012) | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |
08 | Napule Suite (2014) | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2019 |