Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Għeluq it-80 sena - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2009) (Vol.11)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Għeluq it-80 sena - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2009) (Vol.11)) |
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Għeluq it-80 sena - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2009) (Vol.11)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Lill San Ġwann L-Għammiedi || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Xewkija Parish Center]] || [[John Cauchi]],[[PRO Studio]] || 2009 | |||
|- | |||
| 02 || Maureen || [[Emanuel Bugeja]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 03 || Joseph il-Perit || [[Omar Camilleri]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 04 || Tal-Qalba || [[Joseph Busuttil]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 05 || Mystere Des Bomes || [[Karistu Cassar]] ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 06 || J.V.G. || Vincenzo Ciappara ||Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 07 || Jum Ta' Festa || [[Sunny Galea]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 08 || Kristu Irxoxt || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 09 || Viva l-Festa Tagħna || [[Mario Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija|| Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 10 || Anniversarju || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 11 || F'Għeluq it- 80 Sena || [[Anthony Borg]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |||
| 12 || Innu Lill-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2009 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 20:15, 12 June 2023
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lill San Ġwann L-Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi,PRO Studio | 2009 |
02 | Maureen | Emanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
03 | Joseph il-Perit | Omar Camilleri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
04 | Tal-Qalba | Joseph Busuttil | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
05 | Mystere Des Bomes | Karistu Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
06 | J.V.G. | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
07 | Jum Ta' Festa | Sunny Galea | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
08 | Kristu Irxoxt | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
09 | Viva l-Festa Tagħna | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
10 | Anniversarju | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
11 | F'Għeluq it- 80 Sena | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |
12 | Innu Lill-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2009 |