Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)"
Jump to navigation
Jump to search
m (added Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard using HotCat) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-Festa Ta' Santa Marija - 1993 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 05)) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01||Rosarita||[[Victor Zammit |Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jnr.]]||1993 | ||
|- | |- | ||
| | | 02||Cuba||[[Joseph Azzopardi |Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| | | 03||King Of Kings||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| | | 04||Vinceremos||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| | | 05||Carmen and Sharon||[[John Mamo]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 07||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)|| | | 06||Ta' Palazzu||[[George Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |||
| 07||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |- | ||
| '''Side 'B'''' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| 08||Innu Marċ Lil Assunta Nkurunata||[[ | | 08||Innu Marċ Lil Assunta Nkurunata||[[Anthony Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 09||Christa||[[Joseph Boffa | | 09||Christa||[[Joseph Boffa Jnr.]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 10||The Guitarreros||[[ | | 10||The Guitarreros||[[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 11||Pabilto||Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa | | 11||Pabilto||Archibald Mizzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 12||Espanolada||[[ | | 12||Espanolada||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 13||St Mary || | | 13||St Mary ||Anthony Sammut||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 14||Rosaria||[[Joseph Abela Scolaro | | 14||Rosaria||[[Joseph Abela Scolaro]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
| 15||Innu Lil Mosta|| | | 15||Innu Lil Mosta||Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jnr.||1993 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 02:29, 13 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Rosarita | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
02 | Cuba | Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
03 | King Of Kings | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
04 | Vinceremos | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
05 | Carmen and Sharon | John Mamo | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
06 | Ta' Palazzu | George Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
07 | Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
Side 'B' | ||||||
08 | Innu Marċ Lil Assunta Nkurunata | Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
09 | Christa | Joseph Boffa Jnr. | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
10 | The Guitarreros | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
11 | Pabilto | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
12 | Espanolada | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
13 | St Mary | Anthony Sammut | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
14 | Rosaria | Joseph Abela Scolaro | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |
15 | Innu Lil Mosta | Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jnr. | 1993 |