Difference between revisions of "Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022 - Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni (Ħamrun)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022 - Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni (Ħamrun)) |
(Arranged Page: Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022 - Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni (Ħamrun)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Alla Memoria di Paolo Claudio || [[Lawrence Borg]] || [[Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni]] || [[Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni]] || || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Calvario || [[Angelo Pace]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Marcia Funebre || [[Fredick Chopin]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Cordoglio || [[Antonio Miruzzi]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Funeral March No. 1 || [[Ludvig Van Bethoveen]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Fuq Qabar Missieri || Amgelo Pace || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Cipresso || Antonio Miruzzi || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Mater Dolorosa || [[Vincenzo Ciappara]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Piange Italia || [[Vittorio Maltese]] || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Rimpianto || Vincenzo Ciappara || Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni || Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni || || 2022 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category: | [[Category:Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni]] | ||
[[Category:2022 CD releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 17:54, 17 June 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Alla Memoria di Paolo Claudio | Lawrence Borg | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
02 | Calvario | Angelo Pace | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
03 | Marcia Funebre | Fredick Chopin | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
04 | Cordoglio | Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
05 | Funeral March No. 1 | Ludvig Van Bethoveen | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
06 | Fuq Qabar Missieri | Amgelo Pace | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
07 | Cipresso | Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
08 | Mater Dolorosa | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
09 | Piange Italia | Vittorio Maltese | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 | |
10 | Rimpianto | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni | Sala Parroċċa Immakulata Kunċiżżjoni | 2022 |