Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (2022) (Vol. 18)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Lil San Ġwann L' Għammiedi || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Xewkija Parish Center]] || [[John Cauchi]],[[PRO Studio]] || 2017 | |||
|- | |||
| 02 || Gilmour || [[Mario Testa]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 03 || Carmfest || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 04 || La Voge || [[Dominic Darmanin]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 05 || Krista Marie || [[Mario Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 06 || Olesance || [[Vincenzo Ciappara]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 07 || Tal-Aħmar || [[Omar Camilleri]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 08 || The Queen and the Emperess || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 09 || Frenċ is-Sagristan || [[Archbald Mizzi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 10 || Mario Pace (Bandist) 1956 - 2016 || [[Alan Schembri]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 11 || Daniela || [[Gużepp M. Barbaraħħ || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 12 || Fiesta || [[Anthony Aquiina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 13 || Leli tal-Pikolin || [[Anthony Borg]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |||
| 14 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Xewkija Parish Center || John Cauchi, PRO Studio || 2017 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 13:23, 13 June 2023
Cd's
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Lil San Ġwann L' Għammiedi | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi,PRO Studio | 2017 |
02 | Gilmour | Mario Testa | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
03 | Carmfest | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
04 | La Voge | Dominic Darmanin | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
05 | Krista Marie | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
06 | Olesance | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
07 | Tal-Aħmar | Omar Camilleri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
08 | The Queen and the Emperess | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
09 | Frenċ is-Sagristan | Archbald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
10 | Mario Pace (Bandist) 1956 - 2016 | Alan Schembri | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
11 | Daniela | [[Gużepp M. Barbaraħħ | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
12 | Fiesta | Anthony Aquiina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
13 | Leli tal-Pikolin | Anthony Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |
14 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Xewkija Parish Center | John Cauchi, PRO Studio | 2017 |