Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1997) (Vol.No.16) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1997) (Vol.No.16) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1997) Ju) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1997) (Vol.No.16) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1997)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċia lil San Ġwann l-Għammiedi || [[Vincent Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Sala tal-Każin Żakkarija Cilia]] || || 1997 | |||
|- | |||
| 02 || Josephine || [[Mario Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 03 || Friendship || Vincent Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 04 || Becky & Jennifer || [[Andrew Coliero]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 05 || Żgħażagħ Xewkin || [[Abel Joseph Mizzi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 17: | Line 23: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || San Ġwann 1997 || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 07 || Baldas (Come on Baldas) || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 08 || Zakkarija Cilia 40 sena fil-Banda || Andrew Coliero || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 09 || San Ġwann iż-Żgħir || [[Joe Azzopardi]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Sala tal-Każin Żakkarija Cilia || || 1997 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | ||
[[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] | [[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] |
Revision as of 07:01, 12 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċia lil San Ġwann l-Għammiedi | Vincent Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
02 | Josephine | Mario Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
03 | Friendship | Vincent Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
04 | Becky & Jennifer | Andrew Coliero | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
05 | Żgħażagħ Xewkin | Abel Joseph Mizzi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
06 | San Ġwann 1997 | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
07 | Baldas (Come on Baldas) | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
08 | Zakkarija Cilia 40 sena fil-Banda | Andrew Coliero | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
09 | San Ġwann iż-Żgħir | Joe Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 | |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Sala tal-Każin Żakkarija Cilia | 1997 |