Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1986) (Vol.No.5) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1986)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1986) (Vol.No.5) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1986)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1986) (Vol.No.5) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1986)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċia ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Ritz Studios]], [[Xewkija]] || [[Mario Galea]] || 1986 | |||
|- | |||
| 02 || Magnus || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 03 || Rosina || [[Peter Paul Ciantar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 04 || Micky Dee || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 05 || Helly || [[C Cassar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 15: | Line 23: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || El Piccador || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 07 || Lis-Surmast Direttur || [[A Attard]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 08 || Franġiska || [[ F. Colerio]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 09 || The Sevens || Andrew Colerio || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Ritz Studios || Mario Galea || 1986 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 05:09, 12 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċia ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios, Xewkija | Mario Galea | 1986 |
02 | Magnus | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
03 | Rosina | Peter Paul Ciantar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
04 | Micky Dee | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
05 | Helly | C Cassar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
06 | El Piccador | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
07 | Lis-Surmast Direttur | A Attard | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
08 | Franġiska | F. Colerio | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
09 | The Sevens | Andrew Colerio | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Ritz Studios | Mario Galea | 1986 |