Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1985) (Vol.No.4) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1985)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1985) (Vol.No.4) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1985)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1985) (Vol.No.4) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1985)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Marċ ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || [[Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] || [[Graph Studio]], [[Xewkija]] || [[Mario Galea]] || 1985 | |||
|- | |||
| 02 || Ix-Xewkin Fer]anin || [[Emmanuel Bugeja]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 03 || Marija in-Naxxarija || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 04 || Il-Bandiera l-Ġdida || [[M Ciantar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 05 || Roses || [[A Borg]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 15: | Line 23: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || Rover || [[Angelo Pullicino]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 07 || Robert || [[Peter Paul Ciantar]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 08 || El Trocadero || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 09 || Terezita || [[A Pace]] || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija || Graph Studio, Xewkija || Mario Galea || 1985 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 05:05, 12 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
02 | Ix-Xewkin Fer]anin | Emmanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
03 | Marija in-Naxxarija | Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
04 | Il-Bandiera l-Ġdida | M Ciantar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
05 | Roses | A Borg | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
06 | Rover | Angelo Pullicino | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
07 | Robert | Peter Paul Ciantar | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
08 | El Trocadero | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
09 | Terezita | A Pace | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija | Graph Studio, Xewkija | Mario Galea | 1985 |