Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1984) (Vol.No.3) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1984)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1984) (Vol.No.3) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1984)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda Prekursur, Xewkija (1984) (Vol.No.3) - Allegrija - Mis-Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija (1984)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Josette || [[Emmanuel Bugeja]] || [[Banda Prekursur]], [[Xewkija]] || [[Graph Studio]], [[Xewkija]] || [[M Zammit]] || 1984 | |||
|- | |||
| 02 || Ever Blue || [[Andrew Coleiro]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 03 || Chinese Rose || [[Joseph Azzopardi]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 04 || Our President || [[Abel Joseph Mizzi]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 05 || Ix-Xewkin Ferħanin || Emmanuel Bugeja || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 24: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 06 || Daniela || [Peter Paul Ciantar]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 07 || Giovanna || [[Carmelo Caruana]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 08 || Josephine || [[Anthony Aquilina]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 09 || Innu Popolari ta' San Ġwann || [[Vincenzo Ciappara]] || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
| 10 || Innu tal-Banda Prekursur || Vincenzo Ciappara || Banda Prekursur, Xewkija || Graph Studio, Xewkija || M Zammit || 1984 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Gozo]] | ||
[[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] | [[Category:Soċjeta Filarmonika Prekursur - Xewkija]] |
Revision as of 19:00, 11 June 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Josette | Emmanuel Bugeja | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
02 | Ever Blue | Andrew Coleiro | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
03 | Chinese Rose | Joseph Azzopardi | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
04 | Our President | Abel Joseph Mizzi | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
05 | Ix-Xewkin Ferħanin | Emmanuel Bugeja | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
06 | Daniela | [Peter Paul Ciantar]] | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
07 | Giovanna | Carmelo Caruana | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
08 | Josephine | Anthony Aquilina | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
09 | Innu Popolari ta' San Ġwann | Vincenzo Ciappara | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |
10 | Innu tal-Banda Prekursur | Vincenzo Ciappara | Banda Prekursur, Xewkija | Graph Studio, Xewkija | M Zammit | 1984 |