Difference between revisions of "In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 - Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema"
(Included Page: In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 - Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema) |
(Arranged Page: In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 - Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| Cd.1 | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01 || In Manus Tuas || [[Tancred Grech]] || [[Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]] || [[Sala Montekristo]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Id-Dawl Ta' Dejjem || [[Watne Bartolo]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Alla Memoria Di Francesco Spiteri (Ċikku) || [[Mark Spiteri Lucas]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Elegie Pour Dreux Anges || [[Gilbert Farrugia]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Lill-Membri Mejta Tas-Soċjeta' || [[Chris Sciberras]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Una Lacrima Dal Cuore || [[Dominic Darmanin]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
|} | |||
|Cd. 2 | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01 || Ġesu' Redentur || [[Luigi Bongailas]] || [[Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]] || [[Sala Montekristo]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || L-Aħħar Tislima || [William Debattista]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Our Lady Of Sorrows || [[Alan Schembri]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Virgini Perdolenti - InMemory of my Father Carmelo Caruana 1941-2010 || Chev.[[Alexander Caruana]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Venerdi Santo || [[Joseph Fenech]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]] | |||
Line 8: | Line 47: | ||
| 01 || In Manus Tuas || [[Tancred Grech]] || [[Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]] || [[Sala Montekristo]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | | 01 || In Manus Tuas || [[Tancred Grech]] || [[Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]] || [[Sala Montekristo]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | ||
|- | |- |
Revision as of 13:53, 19 April 2023
Cd.1 | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | In Manus Tuas | Tancred Grech | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
02 | Id-Dawl Ta' Dejjem | Watne Bartolo | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
03 | Alla Memoria Di Francesco Spiteri (Ċikku) | Mark Spiteri Lucas | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
04 | Elegie Pour Dreux Anges | Gilbert Farrugia | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
05 | Lill-Membri Mejta Tas-Soċjeta' | Chris Sciberras | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
06 | Una Lacrima Dal Cuore | Dominic Darmanin | Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Sala Montekristo | Alan Schembri | 2022 |
|Cd. 2 |- | No||Marches||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Year |- | 01 || Ġesu' Redentur || Luigi Bongailas || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 02 || L-Aħħar Tislima || [William Debattista]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 03 || Our Lady Of Sorrows || Alan Schembri || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 04 || Virgini Perdolenti - InMemory of my Father Carmelo Caruana 1941-2010 || Chev.Alexander Caruana || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 05 || Venerdi Santo || Joseph Fenech || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |}
| 01 || In Manus Tuas || Tancred Grech || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 02 || Id-Dawl Ta' Dejjem || Watne Bartolo || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 03 || Alla Memoria Di Francesco Spiteri (Ċikku) || Mark Spiteri Lucas || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 04 || Elegie Pour Dreux Anges || Gilbert Farrugia || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 05 || Lill-Membri Mejta Tas-Soċjeta' || Chris Sciberras || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 06 || Una Lacrima Dal Cuore || Dominic Darmanin || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | || || || || || || |- | || Cd. 2 || || || || || |- | No || Marches || Composer || Productions || Recording Studios || Recording Engineer || Year |- | 01 || Ġesu' Redentur || Luigi Bongailas || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 02 || L-Aħħar Tislima || [William Debattista]] || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 03 || Our Lady Of Sorrows || Alan Schembri || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 04 || Virgini Perdolenti - InMemory of my Father Carmelo Caruana 1941-2010 || Chev.Alexander Caruana || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |- | 05 || Venerdi Santo || Joseph Fenech || Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema || Sala Montekristo || Alan Schembri || 2022 |}