Difference between revisions of "Marian Hymns - Innijiet Marjani - Tota Pulchra - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marian Hymns - Innijiet Marjani - Tota Pulchra - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2004)) |
(Arranged Page: Marian Hymns - Innijiet Marjani - Tota Pulchra - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2004)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Sunny Aquilina]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Omm Beltna||Mro. Raymond Sciberras||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 03||Tassew||[[Mro. Etienne Spiteri]]||[[Charles Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 04||Insellmulek O Maria||[[Mro. Carmelo Vella]]||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 05||Tislima Lil Marija Immakulata min-Nies Ta' Bormla||[[Mro. Carmelo Ciantar]]||Dun [[Karm Psaila]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 06||L'Immacolata||[[Mro. Carlo Diacono]]||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 07||Marija Immakulata Lejk Induru||[[Mro. Michael Camilleri]]||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 08||Angelus (Lilek Omma Alla)||[[Mro. Andrea Castelli]]||Dun [[Carm Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 09||F'Dik Ħarstek Ħanina||[[Dun Frans Camilleri]]||[[P. Daniel Sammut]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 10||Fil-Ħlewwa ta' Mejju||[[Mro. Ġużeppi Caruana]]||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 11||Infaħħru lil Marija||[[J. Cruger]]||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 12||Lil Marija Regina||[[Mro. Lorenzo Perosi]]||Dun [[Karm Farrugia]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 13||Innu Lill-Verġni Mbierka||||Patri [[Gaetano Maria Galea]] O.F.M cap||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 14||Tislima Lil Marija Immakulata||||Patri Gaetano Maria Galea O.F.M cap||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 15||Marija Bla Tebgħa Ħarisna||[[Sunny Aquilina]]||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 16||Madonna Sbejħa Tagħna||||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 17||Innu Ta' Fatima||||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 18||Ismagħns l-Għanja ||||Dun Karm Psaila||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 19||Minn Qalbna Nħobbok||||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 20||O Kemm Nixtieq Naraha||||Dun [[Karm Farrugia]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 21||Fanfarra - Ave Marija||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Patri [[Anastasju Cushieri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 22||Magnificat||Mro. Raymond Sciberras||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 23||Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni||Vincenzo Ciappara||Dun [[Frans Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:19, 30 April 2020
No | Hyms Marches | Composer | Lyrics | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek | Mro. Raymond Sciberras | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
02 | Omm Beltna | Mro. Raymond Sciberras | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
03 | Tassew | Mro. Etienne Spiteri | [[Charles Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
04 | Insellmulek O Maria | Mro. Carmelo Vella | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
05 | Tislima Lil Marija Immakulata min-Nies Ta' Bormla | Mro. Carmelo Ciantar | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
06 | L'Immacolata | Mro. Carlo Diacono | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
07 | Marija Immakulata Lejk Induru | Mro. Michael Camilleri | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
08 | Angelus (Lilek Omma Alla) | Mro. Andrea Castelli | Dun Carm Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
09 | F'Dik Ħarstek Ħanina | Dun Frans Camilleri | P. Daniel Sammut | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
10 | Fil-Ħlewwa ta' Mejju | Mro. Ġużeppi Caruana | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
11 | Infaħħru lil Marija | J. Cruger | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
12 | Lil Marija Regina | Mro. Lorenzo Perosi | Dun Karm Farrugia | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
13 | Innu Lill-Verġni Mbierka | Patri Gaetano Maria Galea O.F.M cap | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
14 | Tislima Lil Marija Immakulata | Patri Gaetano Maria Galea O.F.M cap | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
15 | Marija Bla Tebgħa Ħarisna | Sunny Aquilina | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
16 | Madonna Sbejħa Tagħna | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | ||
17 | Innu Ta' Fatima | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
18 | Ismagħns l-Għanja | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
19 | Minn Qalbna Nħobbok | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | ||
20 | O Kemm Nixtieq Naraha | Dun Karm Farrugia | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
21 | Fanfarra - Ave Marija | Mro. Vincenzo Ciappara | Patri Anastasju Cushieri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |
22 | Magnificat | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
23 | Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni | Vincenzo Ciappara | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |