Difference between revisions of "Marċi Funebri (2019) - Għaqda Duminku Mintoff"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Marċi Funebri (2019) - Għaqda Duminku Mintoff - Text) |
(Arranged Page: Marċi Funebri (2019) - Għaqda Duminku Mintoff - Text) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||B'Memorja Li Perit Duminku Mintoff||Mro. [[Antoine Mercieca]]||[[Għaqda Duminku Mintoff]]||[[Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | |||
|- | |||
| 02||Fi Triqti Lejn Qabri||Mro. [[Abel J. Mizzi]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 03||L' Altima Caduta||Mro. [[Anġelo Melilli]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 04||La Madruġa||Mro. [[Abel Moreno Gomez]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 05||Lacrima||Mro. [[Anġelo Melilli]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 06||Mater Dolorosa||Mro. [[Vinċenzo Ciappara]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 07||Piange Italia||Mro. [[Vittorio Mattesi ]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 08||Remembranze||Mro. [[Garfalo]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 09||Alla Memoria Del Onor. Dom Mintoff||Mro. [[Josef Grech]]||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:04, 19 May 2019
Marċi Funebri (2019) - Għaqda Duminku Mintoff'
No | Marches | Composer | Production | Recording | Recording Engineer | Year |
01 | B'Memorja Li Perit Duminku Mintoff | Mro. Antoine Mercieca | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
02 | Fi Triqti Lejn Qabri | Mro. Abel J. Mizzi | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
03 | L' Altima Caduta | Mro. Anġelo Melilli | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
04 | La Madruġa | Mro. Abel Moreno Gomez | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
05 | Lacrima | Mro. Anġelo Melilli | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
06 | Mater Dolorosa | Mro. Vinċenzo Ciappara | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
07 | Piange Italia | Mro. Vittorio Mattesi | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
08 | Remembranze | Mro. Garfalo | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
09 | Alla Memoria Del Onor. Dom Mintoff | Mro. Josef Grech | Għaqda Duminku Mintoff | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |