Difference between revisions of "Marċi Funebri"
(Arranged Page: Marċi Funebri - Għaqda Duminku Mintoff - Text) |
(Arranged Page: Marċi Funebri - Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija - Text) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
'''Funeral Marches 2019 - Marċi Funebri - Għaqda | '''Funeral Marches 2019 - Marċi Funebri - Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Saħħiet||Mro. [[Josef Grech]]||[[Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija]]||[[Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | |||
|- | |||
| 02||A Caduti della Patria||Mro. [[Vinċenzo Ciappara]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 03||Addio Per Sempre||Mro. [[Lelio Giappesi]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 04||Mesto Ricordo||Mro. [[Ġiovanni Giumarra]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 05||Neria||Mro. [[Ettore Mattesli]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 06||Rimpianto||Mro. [[Vinċenzo Ciappara]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 07||Sospiro e Pianto||Mro. [[Antonio Gandolfi]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 08||Ultimo Giorno||Mro. [[Cataldo Curri]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 09||Una Lacrima Sulla Tomba di Mia madre||Mro. [[Amadeo Vella]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 10||Cipresso||Mro. [[Anġelo Melilli]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
|} | |||
| 01||B'Memorja Li Perit Duminku Mintoff||Mro. [[Antoine Mercieca]]||[[Għaqda Duminku Mintoff]]||[[Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | | 01||B'Memorja Li Perit Duminku Mintoff||Mro. [[Antoine Mercieca]]||[[Għaqda Duminku Mintoff]]||[[Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | ||
|- | |- |
Revision as of 16:41, 19 May 2019
No | Marches | Composer | Production | Recording | Recording Engineer | Year |
01 | Saħħiet | Mro. Josef Grech | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
02 | A Caduti della Patria | Mro. Vinċenzo Ciappara | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
03 | Addio Per Sempre | Mro. Lelio Giappesi | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
04 | Mesto Ricordo | Mro. Ġiovanni Giumarra | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
05 | Neria | Mro. Ettore Mattesli | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
06 | Rimpianto | Mro. Vinċenzo Ciappara | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
07 | Sospiro e Pianto | Mro. Antonio Gandolfi | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
08 | Ultimo Giorno | Mro. Cataldo Curri | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
09 | Una Lacrima Sulla Tomba di Mia madre | Mro. Amadeo Vella | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
10 | Cipresso | Mro. Anġelo Melilli | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
| 01||B'Memorja Li Perit Duminku Mintoff||Mro. Antoine Mercieca||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 02||Fi Triqti Lejn Qabri||Mro. Abel J. Mizzi||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 03||L' Altima Caduta||Mro. Anġelo Melilli||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 04||La Madruġa||Mro. Abel Moreno Gomez||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 05||Lacrima||Mro. Anġelo Melilli||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 06||Mater Dolorosa||Mro. Vinċenzo Ciappara||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 07||Piange Italia||Mro. Vittorio Mattesi ||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 08||Remembranze||Mro. Garfalo||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- | 09||Alla Memoria Del Onor. Dom Mintoff||Mro. Josef Grech||Għaqda Duminku Mintoff||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 |- |}