Difference between revisions of "Marċi Funebri"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Funeral Marches 2019 - Għaqda Duminku Mintoff - Text) |
(Arranged Page: Marċi Funebri (2019) - Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija - Text) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||Saħħiet||Mro. [[Josef Grech]]||[[Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija]]||[[Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | ||
|- | |- | ||
| 02|| | | 02||A Caduti della Patria||Mro. [[Vinċenzo Ciappara]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 03|| | | 03||Addio Per Sempre||Mro. [[Lelio Giappesi]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 04|| | | 04||Mesto Ricordo||Mro. [[Ġiovanni Giumarra]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 05|| | | 05||Neria||Mro. [[Ettore Mattesli]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 06|| | | 06||Rimpianto||Mro. [[Vinċenzo Ciappara]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 07|| | | 07||Sospiro e Pianto||Mro. [[Antonio Gandolfi]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 08|| | | 08||Ultimo Giorno||Mro. [[Cataldo Curri]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 09|| | | 09||Una Lacrima Sulla Tomba di Mia madre||Mro. [[Amadeo Vella]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 10||Cipresso||Mro. [[Anġelo Melilli]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija||Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} |
Revision as of 16:53, 19 May 2019
Funeral Marches 2019 - Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija'
No | Marches | Composer | Production | Recording | Recording Engineer | Year |
01 | Saħħiet | Mro. Josef Grech | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
02 | A Caduti della Patria | Mro. Vinċenzo Ciappara | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
03 | Addio Per Sempre | Mro. Lelio Giappesi | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
04 | Mesto Ricordo | Mro. Ġiovanni Giumarra | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
05 | Neria | Mro. Ettore Mattesli | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
06 | Rimpianto | Mro. Vinċenzo Ciappara | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
07 | Sospiro e Pianto | Mro. Antonio Gandolfi | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
08 | Ultimo Giorno | Mro. Cataldo Curri | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
09 | Una Lacrima Sulla Tomba di Mia madre | Mro. Amadeo Vella | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |
10 | Cipresso | Mro. Anġelo Melilli | Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija | Pro Studios Il Palazz Santa Marija Mqabba | John Cauchi | 2019 |