Difference between revisions of "Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill-fondazzjoni tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| class="wikitable" |- | '''Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill...") |
(Arranged Page: Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill-fondazzjoni tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2008)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| '''Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill-fondazzjoni tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2008)''' | | '''Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill-fondazzjoni tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2008)''' | ||
|- | |||
| '''Cd. No.1''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Sinfonija mill-Opra UN JOUR A PARIS||[[Mro. Nocolo Isouard]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]] ||[[John Cauchi]]||2008|| | |||
|- | |||
| 02||IL CONVEGNO (Op.76)||[[Amilcare Ponchielli]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
| 03||It-Tieni Moviment mis-SINFONIJA Nru.5 (Op.64) - Andante Cantabile||[[Peter I. Tchaikovsky]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
| 04||Selezzjoni mill-Opra RIGOLETTO||[[Giuseppe Verdi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
|} | |||
* Solisti - Klarinetti: [[Mro. Stephen Dimech]] - [[Mro. Michael Pirotta]] | |||
* Solista - Kornu: [[Josef Camilleri]] | |||
* Solisti - Flikornu Sopran: [[Mro. Joseph Chircop]] | |||
Flikornu Tenur: [[Sandro Dimech]] | |||
Flikornu Baritonu : [[Mro. Rodrick Bugeja]] | |||
| '''Cd. No.2''' | |||
|- | |||
| No||Marches||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Year|| | |||
|- | |||
| 01||Selezzjoni mill-Flim STAR WARS||[[John Williams]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]] ||[[John Cauchi]]||2008|| | |||
|- | |||
| 02||Mars minn THE PLANETS||[[Gustav Holst]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
| 03||Jupiter minn THE PLANETS||Gustav Holst||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
| 04||Innu tal-Banda Nicolo Isouard||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
| 05||Innu Nazzjonali||[[Mro. Robert Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| | |||
|- | |||
|} | |||
* Recordjat f'Awditorju ta' l-Istitut Kattoliku , il-Floriana (20.20.2007) |
Revision as of 15:37, 2 May 2020
Kunċert Sinfoniku fl-okkażjoni tal-bidu ta' l-attivitajiet li jfakkru r-Raba' Ċentinarju tal-Parroċċa tal-Mosta 1608 - 2008 Anniversarju mill-fondazzjoni tal-Banda - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2008) | |||||||
Cd. No.1 | |||||||
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Sinfonija mill-Opra UN JOUR A PARIS | Mro. Nocolo Isouard | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2008 | |
02 | IL CONVEGNO (Op.76) | Amilcare Ponchielli | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2008 | |
03 | It-Tieni Moviment mis-SINFONIJA Nru.5 (Op.64) - Andante Cantabile | Peter I. Tchaikovsky | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2008 | |
04 | Selezzjoni mill-Opra RIGOLETTO | Giuseppe Verdi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2008 |
- Solisti - Klarinetti: Mro. Stephen Dimech - Mro. Michael Pirotta
- Solista - Kornu: Josef Camilleri
- Solisti - Flikornu Sopran: Mro. Joseph Chircop
Flikornu Tenur: Sandro Dimech Flikornu Baritonu : Mro. Rodrick Bugeja
| Cd. No.2 |- | No||Marches||Composer||Productions||Recording Studios||Recording Engineer||Year|| |- | 01||Selezzjoni mill-Flim STAR WARS||John Williams||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios ||John Cauchi||2008|| |- | 02||Mars minn THE PLANETS||Gustav Holst||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| |- | 03||Jupiter minn THE PLANETS||Gustav Holst||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| |- | 04||Innu tal-Banda Nicolo Isouard||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| |- | 05||Innu Nazzjonali||Mro. Robert Sammut||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2008|| |- |}
- Recordjat f'Awditorju ta' l-Istitut Kattoliku , il-Floriana (20.20.2007)