Difference between revisions of "Konkors Kanzunetta Indipendenza - Talent Żgħażugħ 2012"
Jump to navigation
Jump to search
(Blanked the page) |
(Arrange Page: Konkors Kanzunetta Indipendenza - Talent Żgħażugħ 2012) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| {{table}} | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Sena''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Kantanti''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Kanzunetta''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Awtur''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Kompozitur''' | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1960 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1961 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1962 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1963 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1964 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1965 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| |-|||||||| | |||
|- | |||
| | 1966 ||||Roger Tirazona & Nadine Axisa|| || Inharsu 'l Quddiem || || Paul Ellul|| || Mark Spiteri Lucas | |||
|- | |||
| | |||
|} |
Revision as of 04:30, 6 August 2014
Sena | Kantanti | Kanzunetta | Awtur | Kompozitur | ||||
- | ||||||||
1960 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1961 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1962 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1963 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1964 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1965 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||
- | ||||||||
1966 | Roger Tirazona & Nadine Axisa | Inharsu 'l Quddiem | Paul Ellul | Mark Spiteri Lucas | ||||