Difference between revisions of "Konkors Kanzunetta Indipendenza - Talent Żgħażugħ 2012"
(Include Page: Konkors Kanzunetta Indipendenza - Talent Żgħażugħ 2012) |
(Arrange Page: Konkors Kanzunetta Indipendenza - Talent Żgħażugħ 2012) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
|- | |||
| 1960 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1960 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1961 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1961 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1962 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1962 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1963 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1963 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1964 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1964 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1965 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1965 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1966 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1966 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1967 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1967 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1968 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1968 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1969 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1969 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1970 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1970 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | ||
|- | |||
| 1971 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas | | 1971 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |
Revision as of 03:20, 6 August 2014
|- | 1960 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1961 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1962 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1963 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1964 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1965 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1966 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1967 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1968 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1969 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1970 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas |- | 1971 || Roger Tirazona & Nadine Axisa || Inharsu 'l Quddiem || Paul Ellul || Mark Spiteri Lucas