Difference between revisions of "Hymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Hymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)) |
(Arranged Page: Hymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Lyrics'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Marija Immakulata F"Qalbna||[[Mro. Etienne Spiteri]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 03||Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 04||Ave Maria ||Mro. Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 05||Fanfara Ave Maria||Mro. Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 06||Omm Beltna||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 07||Innu Marċ Kristu Rxoxt||Mro. Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 08||Innu Santa Tereża||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 09||Innu San Ġużepp||Tradizzjonali||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 10||Lil Bormla, Belt Twelidna||Mro. Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 11||Innu Regatta Bormla||Arr. Mro Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 12||Innu Kor Tota Pulchra||[[Michael Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 13||Innu St George's Football Club||[[Sunny Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ Ċentru 19 ta' Novembru, 1944||Mro. Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 15||Innu lill-Belt Cospicua||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 16||Lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla||Mro. Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 17||Innu Marċ Banda San Ġorġ Bormla||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 18||Innu Banda San Ġorġ ta' Bormla||Mro. Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:59, 30 April 2020
No | Hyms Marches | Composer | Lyrics | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Marija Immakulata F"Qalbna | Mro. Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
02 | Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
03 | Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
04 | Ave Maria | Mro. Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
05 | Fanfara Ave Maria | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
06 | Omm Beltna | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
07 | Innu Marċ Kristu Rxoxt | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
08 | Innu Santa Tereża | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
09 | Innu San Ġużepp | Tradizzjonali | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
10 | Lil Bormla, Belt Twelidna | Mro. Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
11 | Innu Regatta Bormla | Arr. Mro Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
12 | Innu Kor Tota Pulchra | Michael Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
13 | Innu St George's Football Club | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
14 | Innu Marċ Ċentru 19 ta' Novembru, 1944 | Mro. Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
15 | Innu lill-Belt Cospicua | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
16 | Lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla | Mro. Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
17 | Innu Marċ Banda San Ġorġ Bormla | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 | |
18 | Innu Banda San Ġorġ ta' Bormla | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |