Difference between revisions of "Hymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Hymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)) |
(Arranged Page: ymns - Innijiet - Innijiet Bormliżi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2016)) |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer | | '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Marija Immakulata F"Qalbna||[[Etienne Spiteri]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[V & F Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni||[[Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 03||Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek||[[Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 04||Ave Maria ||Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 05||Fanfara Ave Maria||Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 06||Omm Beltna||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 07||Innu Marċ Kristu Rxoxt||Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 08||Innu Santa Tereża||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 09||Innu San Ġużepp||Tradizzjonali||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 10||Lil Bormla, Belt Twelidna||Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 11||Innu Regatta Bormla||Arr.Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 12||Innu Kor Tota Pulchra||[[Michael Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 13||Innu St George's Football Club||[[Sunny Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ Ċentru 19 ta' Novembru, 1944||Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 15||Innu lill-Belt Cospicua||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 16||Lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla||Etienne Spiteri||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 17||Innu Marċ Banda San Ġorġ Bormla||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 18||Innu Banda San Ġorġ ta' Bormla||Raymond Sciberras||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||V & F Recording Studios||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Band Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]] | |||
[[Category:2016 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 14:05, 7 February 2024
No | Hyms Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Marija Immakulata F"Qalbna | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
02 | Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
03 | Fil-Kuruna Dehbiena Fuq Rasek | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
04 | Ave Maria | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
05 | Fanfara Ave Maria | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
06 | Omm Beltna | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
07 | Innu Marċ Kristu Rxoxt | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
08 | Innu Santa Tereża | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
09 | Innu San Ġużepp | Tradizzjonali | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
10 | Lil Bormla, Belt Twelidna | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
11 | Innu Regatta Bormla | Arr.Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
12 | Innu Kor Tota Pulchra | Michael Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
13 | Innu St George's Football Club | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
14 | Innu Marċ Ċentru 19 ta' Novembru, 1944 | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
15 | Innu lill-Belt Cospicua | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
16 | Lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
17 | Innu Marċ Banda San Ġorġ Bormla | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |
18 | Innu Banda San Ġorġ ta' Bormla | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | V & F Recording Studios | Vanni Farrugia | 2016 |