Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2007"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2007)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2007)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Lil Għeżież Ġenituri Tiegħi||[[Mro. Sunny Galea]]||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2007 | |||
|- | |||
| 02||Sul Calvario||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 03||Kollox Mitmum||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 4||L' Ultimo Respiro||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 05||Quddiem L-Imsallab||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 06||Lacrime Sulla Tomba (In Memorium Frankie Xuereb)||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 07||Tislima Lil Bandisti Mejta||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 08||Mater Delorosa||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 09||Sotto La Croce||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 10||Ti Ricardo Per Sempre||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 11||L-Aħħar Tislima||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
| 12||Lacrime Sulla Tomba (In Memorium Anton Aguis)||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2007 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 02:04, 4 October 2019
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Lil Għeżież Ġenituri Tiegħi | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
02 | Sul Calvario | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
03 | Kollox Mitmum | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
4 | L' Ultimo Respiro | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
05 | Quddiem L-Imsallab | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
06 | Lacrime Sulla Tomba (In Memorium Frankie Xuereb) | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
07 | Tislima Lil Bandisti Mejta | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
08 | Mater Delorosa | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
09 | Sotto La Croce | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
10 | Ti Ricardo Per Sempre | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
11 | L-Aħħar Tislima | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |
12 | Lacrime Sulla Tomba (In Memorium Anton Aguis) | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2007 |