Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2000)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2000)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Wied ta' Fjuri Vjola||[[Mro. Joseph Nazzareno Sammut]]||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Consumatum Est||[[Mro. Joseph Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 03||Venerdi Santo||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 04||Addio Per sempre||[[Mro. L Giappest]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 05||Justa Crucis||[[Mro. Mikiel Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 06||Lil Ġużeppi Scicluna u Sħabu tal-Vapur 'Skip Jack'||Mro. Antonio Miruzzi||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 07||Wied tad-Dmugħ||Mro. Joseph Farrugia||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 08||B'Tifkira ta' Carmelo Galea ex Bandist u Soċju||[[Mro. Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
| 09||Lil Membri Mejtin||[[Mro. Ugo Nicolletti||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2000 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 02:02, 4 October 2019
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Wied ta' Fjuri Vjola | Mro. Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
02 | Consumatum Est | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
03 | Venerdi Santo | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
04 | Addio Per sempre | Mro. L Giappest | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
05 | Justa Crucis | Mro. Mikiel Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
06 | Lil Ġużeppi Scicluna u Sħabu tal-Vapur 'Skip Jack' | Mro. Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
07 | Wied tad-Dmugħ | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
08 | B'Tifkira ta' Carmelo Galea ex Bandist u Soċju | Mro. Joseph Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |
09 | Lil Membri Mejtin | [[Mro. Ugo Nicolletti | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2000 |