Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |- | ||
'''Marċi | |CD. 01 | ||
'''Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999)''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Coplose Rimembranze Di M.Attard||[[Profs. Mro. Joseph Vella]] ||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[V & R Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||1999 | |||
|- | |||
| 02||In Memoriam||[[Mro. Vincenzio Ciappara]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 03||15 ta' Frar||[[Mro. Ray Fenech]] Ass.Surmast||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 04||Al Miel Cari Genitori||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 05||Requiescat In Pace||[[Mro. Carmelo Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 06||Soċi Mejtin||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 07||Il-Mewta t'Ommi||[[Mro. Joe Muscat]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | |||
|- | |||
|CD. 02 | |||
'''Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999)''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01||In Memoriam Di Ġianni Galea||[[Profs. Mro. Joseph Vella]] ||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[V & R Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||1999 | |||
|- | |||
| 02||Alla Memoria Di Giuseppe e Carmela Cefai||[[Mro. Philip Schembri]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 03||Bandisti Mejtin||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 04||Litostrotos||[[Doris Coleiro]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 05||In MemoriamDei Benefattori||[[Mro. G Orsomando]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 06||Mater Dolorosa||Mro. Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
| 07||Dolorosa||Mro. Ray Fenech (Ass.Surmast]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru||V & R Recording Studios||Vanni Farrugia ||1999 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:25, 1 May 2020
CD. 01
Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999) | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Coplose Rimembranze Di M.Attard | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
02 | In Memoriam | Mro. Vincenzio Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
03 | 15 ta' Frar | Mro. Ray Fenech Ass.Surmast | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
04 | Al Miel Cari Genitori | Mro. Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
05 | Requiescat In Pace | Mro. Carmelo Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
06 | Soċi Mejtin | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
07 | Il-Mewta t'Ommi | Mro. Joe Muscat | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
CD. 02
Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Golgota - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (1999) | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | In Memoriam Di Ġianni Galea | Profs. Mro. Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
02 | Alla Memoria Di Giuseppe e Carmela Cefai | Mro. Philip Schembri | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
03 | Bandisti Mejtin | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
04 | Litostrotos | Doris Coleiro | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
05 | In MemoriamDei Benefattori | Mro. G Orsomando | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
06 | Mater Dolorosa | Mro. Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |
07 | Dolorosa | Mro. Ray Fenech (Ass.Surmast]] | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru | V & R Recording Studios | Vanni Farrugia | 1999 |