Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Ħniena Kbira t'Alla - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Ħniena Kbira t'Alla - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Il-Ħniena Kbira t'Alla - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2016)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Cd's" | |||
|- | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''No''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Name of Cd's''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Year''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Marches''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Funeral Marches''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Waltzes''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Others''' | |||
|- | |- | ||
| 01||Gorno di Pianto||[[Mro. Antoino Miruzzi]]||[[Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa]]||1989 | | 01||Gorno di Pianto||[[Mro. Antoino Miruzzi]]||[[Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa]]||1989 |
Revision as of 05:51, 17 December 2019
No | Name of Cd's | Year | Marches | Funeral Marches | Waltzes | Others |
01 | Gorno di Pianto | Mro. Antoino Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
02 | Rimenbranze | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
03 | Ai Miei Genitori | Mro. Eddie Suda | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
04 | Lacrime | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
05 | Tristezza | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
06 | Alla Memonia Di Paolo Claudio | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
07 | Venerdi Santo | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
08 | Addio Al Eterno | Mro. Francis Zammit | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
09 | Piange Italia | Mro. Vittorio Maltesi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
10 | Cordoglio | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |
11 | Alla Memoria di Gaetano Cuschieri | Mro. Manoel Pirotta | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa | 1989 |