Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-Ġimgħa Mqaddsa 1991 (Vol.4) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol.04)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inluded Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-Ġimgħa Mqaddsa 1991 (Vol.4) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol.04)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-Ġimgħa Mqaddsa 1991 (Vol.4) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol.04)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Presenter'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Presenter'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Addio Per Sempre||[[G Giappesi |Mro. G Giappesi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Lino Gatt]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Solitude||[[Vincenzo Ciappara |Mro. Vincenzo Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 03||Tutti Dobbiamo Morire||[[Giuseppe Vella|Mro. Giuseppe Vella]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 04||La Morte Di Cristo ||[[Ferdinardo Camilleri|Mro. Ferdinardo Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 05||Cipresso||[[Antonio Melilli |Mro. Antonio Melilli]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 06||Cadavere||[[Antonio Miruzzi|Mro. Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Last Farewell||Mro. Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 08||Pianio Eterno||[[ Nicoletti|Mro. Nicoletti]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 09||In Amantutudine||[[P Bennati|Mro. P Bennati]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 10||Grief||Mro. Giuseppe Vella||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 11||Lacrime||Antonio Melilli|Mro. Antonio Melilli]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
| 12||Venerdi Santo||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Lino Gatt||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:09, 22 May 2020
Funeral Marches - Marċi Funebri - Fl-Okkażjoni tal-Ġimgħa Mqaddsa 1991 (Vol.4) - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol.04)
Side 'A' | No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Presenter | Year |
01 | Addio Per Sempre | Mro. G Giappesi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
02 | Solitude | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
03 | Tutti Dobbiamo Morire | Mro. Giuseppe Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
04 | La Morte Di Cristo | Mro. Ferdinardo Camilleri | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
05 | Cipresso | Mro. Antonio Melilli | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
06 | Cadavere | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
Side 'B' | |||||||
07 | Last Farewell | Mro. Victor Zammit | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
08 | Pianio Eterno | Mro. Nicoletti | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
09 | In Amantutudine | Mro. P Bennati | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
10 | Grief | Mro. Giuseppe Vella | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
11 | Lacrime | Mro. Antonio Melilli]] | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |
12 | Venerdi Santo | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Lino Gatt | 1991 |