Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)) |
(Arrnaged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
|CD.A - Le Sette Parole - (Is-Seba' Kelmiet ta' Kristu) | |||
|- | |||
| 01||Pater, dimitte illis, non enim sciunt quid faciunt' (Missier, aħfrilhom għaliex ma jafux x'inhuma jagħmlu)||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Hodie mecum cris i paradiso' (Illum Stess inti tkun fil-Ġenna miegħi)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 03||Mulier, ecce filius tuus, et tu. Ecce Mater Tua' (Mara, hawn hu Ibnek, u inti, hawn hi ommok)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 04||Deus meus, Deaus meus, ut quid dereliquisi me?' (Alla tiegħi, Alla tiegħi, għaliex tlaqtni?)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 05||Sitio' (Għandi l-għatx)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 06||Consummatum est!' (Kollox Mitmum!)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 07||Pater in manus tuas, Commendo spiritum meum' (Missier, f'idejk inqiegħed l-ispirtu tiegħi)||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''|| '''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
| CD. B - Il-Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 08||Cordoglio ||[[Mro. Antonio Miruzzi]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | |||
|- | |||
| 09||Sonforto||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 10||Rimembranze||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 11||Cadavere||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 12||Una Lacrima||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 13||Triste Pensieri||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 14||Rimpianto||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 15||Giorno di Pianto||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 16||Lagrime||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 17||Ai Miei Cari ||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 18||Venerdi Santo||Mro. Antonio Miruzzi||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:13, 1 May 2020
Funeral Marches - Marċi Funebri - Antonio Miruzzi (1867-1944) 'Le Sette Parole' u l-Marċi Funebri Ġimgħa Mqaddsa 2010 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (2010)
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
CD.A - Le Sette Parole - (Is-Seba' Kelmiet ta' Kristu) | ||||||
01 | Pater, dimitte illis, non enim sciunt quid faciunt' (Missier, aħfrilhom għaliex ma jafux x'inhuma jagħmlu) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
02 | Hodie mecum cris i paradiso' (Illum Stess inti tkun fil-Ġenna miegħi) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
03 | Mulier, ecce filius tuus, et tu. Ecce Mater Tua' (Mara, hawn hu Ibnek, u inti, hawn hi ommok) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
04 | Deus meus, Deaus meus, ut quid dereliquisi me?' (Alla tiegħi, Alla tiegħi, għaliex tlaqtni?) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
05 | Sitio' (Għandi l-għatx) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
06 | Consummatum est!' (Kollox Mitmum!) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
07 | Pater in manus tuas, Commendo spiritum meum' (Missier, f'idejk inqiegħed l-ispirtu tiegħi) | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year | CD. B - Il-Marċi Funebri |
08 | Cordoglio | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
09 | Sonforto | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
10 | Rimembranze | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
11 | Cadavere | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
12 | Una Lacrima | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
13 | Triste Pensieri | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
14 | Rimpianto | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
15 | Giorno di Pianto | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
16 | Lagrime | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
17 | Ai Miei Cari | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 | |
18 | Venerdi Santo | Mro. Antonio Miruzzi | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |