Difference between revisions of "Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)) |
(Arranged Page: Festivie Marches - Marċi Brijuzi 2008 - Fl-Okkażjoni tal-125 Sena Anniversarju (1883-2008) - Mill-Banda Sant' Andrija, Luqa (2008)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ lill-Banda San Andrija||[[Mro. Paul Schembri]]||[[Għaqda Mużikali Sant 'Andrija]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Leslie J. Bonello]]||2008 | |||
|- | |||
| 02||Lill-Popolarri Patrun tal-Banda Sant' Andrija||[[Mro. John Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 03||125 Anniversju||Mro. Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 04||L-Ewwel Banda||[[Mro. Michael Pulis]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 05||Cobra||Mro. Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 06||Anniversarius||[[Mro. Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 07||Viva L-Allegrija||Mro. Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 08||Ta' Peppina||[[Mro. Neville Pace]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 09||La Stella||[[Mro. Andrew Colerio]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 10||Marija ||[[Mro. Francis Fava]]||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
| 11||Ta l-Istilla||Mro. Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant 'Andrija||Boffa Studio||Joe Boffa Jr.||Leslie J. Bonello||2008 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 18:26, 11 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Marċ lill-Banda San Andrija | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
02 | Lill-Popolarri Patrun tal-Banda Sant' Andrija | Mro. John Calleja | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
03 | 125 Anniversju | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
04 | L-Ewwel Banda | Mro. Michael Pulis | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
05 | Cobra | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
06 | Anniversarius | Mro. Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
07 | Viva L-Allegrija | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
08 | Ta' Peppina | Mro. Neville Pace | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
09 | La Stella | Mro. Andrew Colerio | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
10 | Marija | Mro. Francis Fava | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |
11 | Ta l-Istilla | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant 'Andrija | Boffa Studio | Joe Boffa Jr. | Leslie J. Bonello | 2008 |