Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2010)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2010)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2010)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Lil Għajnsielem||[[Mro. Sunny Galea]]||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2010 | |||
|- | |||
| 02||Georgious||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 03||Francesca||[[Mro. A . Galea]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 04||Andreas||[[Mro. G. Borg]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 05||Charlton||[[Prof. Mro. Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 06||Marisa||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 07||Josephine||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 08||Hainsalem||[[Mro. Emanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 09||Victorious||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 10||Ludwig||[[Mro. Abel Joseph Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 11||Il-Mandonna ta' Loreto ' Viva x-Xemx'||Maġġur Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 12||Innu Marċ ' Lill-Madonna ta' Loreto'||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
| 13||Innu tal-Banda 'San Ġużepp'||[[Mro. Joseph Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2010 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 01:27, 4 October 2019
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil Għajnsielem | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
02 | Georgious | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
03 | Francesca | Mro. A . Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
04 | Andreas | Mro. G. Borg | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
05 | Charlton | Prof. Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
06 | Marisa | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
07 | Josephine | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
08 | Hainsalem | Mro. Emanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
09 | Victorious | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
10 | Ludwig | Mro. Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
11 | Il-Mandonna ta' Loreto ' Viva x-Xemx' | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
12 | Innu Marċ ' Lill-Madonna ta' Loreto' | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |
13 | Innu tal-Banda 'San Ġużepp' | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2010 |