Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2003)) |
m (added Category:Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem) using HotCat) |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Banda u Kor | | '''Banda u Kor''' | ||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
Line 26: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| {{table}} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| '''Banda''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 11||Viva x-Xemx||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 12||Lill-Madonna ta' Loreto||[[Mro. Sunny Galea]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 13||Virgo Lauratana||[[Mro. Joseph Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 14||Lill-Madonna tad-Duluri||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 15||Lill-Mons. Ġużeppi De Piro||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 16||Forza Għajnsielem||[[Benny Grima]] and [[Tonia Grima]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 17||Qawwa Żgħażugħa||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 18||Alla Madonna di Loreto||[[Mro. G Guimarra]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 19||Madonna Nera||[[Mro. A. Galaszewska]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 20||Innu tal-Banda San Gużepp||Mro. Joseph Farrugia||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Gozo]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]] |
Revision as of 04:48, 28 April 2020
Banda u Kor | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Alla Vergine Maria di Loreto | Mro. Antonio Pace | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
02 | Ave Maria | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
03 | Viva x-Xemx | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
04 | Lill-Madonna ta' Loreto | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
05 | Virgo Lauratana | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
06 | Lill-Madonna tad-Duluri | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
07 | Lil-Mons. Ġużeppi De Piro | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
08 | San Ġużepp | Mro. Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
09 | Forza Għajnsielem | Benny Grima and Tonia Grima | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
10 | Qawwa Żgħażugħa | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
Banda | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
11 | Viva x-Xemx | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
12 | Lill-Madonna ta' Loreto | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
13 | Virgo Lauratana | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
14 | Lill-Madonna tad-Duluri | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
15 | Lill-Mons. Ġużeppi De Piro | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
16 | Forza Għajnsielem | Benny Grima and Tonia Grima | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
17 | Qawwa Żgħażugħa | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
18 | Alla Madonna di Loreto | Mro. G Guimarra | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
19 | Madonna Nera | Mro. A. Galaszewska | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |
20 | Innu tal-Banda San Gużepp | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |