Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2003)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi mill-Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) (2003)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| Banda u Kor | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Alla Vergine Maria di Loreto||[[Mro. Antonio Pace]]||[[Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2003 | |||
|- | |||
| 02||Ave Maria ||||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 03||Viva x-Xemx||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 04||Lill-Madonna ta' Loreto||[[Mro. Sunny Galea]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 05||Virgo Lauratana||[[Mro. Joseph Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 06||Lill-Madonna tad-Duluri||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 07||Lil-Mons. Ġużeppi De Piro||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 08||San Ġużepp||[[Mro. Joseph Nazzareno Sammut]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 09||Forza Għajnsielem||[[Benny Grima]] and [[Tonia Grima]]||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
| 10||Qawwa Żgħażugħa||Mro. Sunny Galea||Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem)||PRO Studios||John Cauchi||2003 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 01:10, 4 October 2019
Banda u Kor | No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Alla Vergine Maria di Loreto | Mro. Antonio Pace | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
02 | Ave Maria | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | ||
03 | Viva x-Xemx | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
04 | Lill-Madonna ta' Loreto | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
05 | Virgo Lauratana | Mro. Joseph Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
06 | Lill-Madonna tad-Duluri | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
07 | Lil-Mons. Ġużeppi De Piro | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
08 | San Ġużepp | Mro. Joseph Nazzareno Sammut | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
09 | Forza Għajnsielem | Benny Grima and Tonia Grima | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 | |
10 | Qawwa Żgħażugħa | Mro. Sunny Galea | Għaqda Mużikali San Ġiużepp (Għajnsielem) | PRO Studios | John Cauchi | 2003 |