Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2014)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page:) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2014)) |
||
Line 2: | Line 2: | ||
'''Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)''' | '''Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''||'''Sponsor''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2014|| | |||
|- | |||
| 02||P.M.J.A.||[[Mro. Manoel Pirotta]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Joseph Attard]] | |||
|- | |||
| 03||Elsie||[[Mro. Justin Martin]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Marco Spiteri]] | |||
|- | |||
| 04||Giulia, Elisa u Alessia||[[Mro. Daniel Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Louis Cuschieri]] | |||
|- | |||
| 05||Celebrating the Birth of the Blues||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Bernard Pace]] | |||
|- | |||
| 06||Luca||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Mario Carabott]] | |||
|- | |||
| 07||On Parase||[[Mro. Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Kum Żgħażagħ Ġużeppini]] | |||
|- | |||
| 08||Meravilja 125||[[Mro. Alfred Farrugia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Carmel Dimech]] | |||
|- | |||
| 09||Il-Gejtijiet||[[Mro. Nicholas Baldacchino]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Gejtu Vella]] | |||
|- | |||
| 10||Lisa Maria||[[Mro. Neville Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014||[[Lawrence Buttigieg]] | |||
|- | |||
| 11||Viva San Giuseppe||[[Mro. Sarino Barone]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014|| | |||
|- | |||
| 12||Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu||[[Mro. Anton Muscat Azzopardi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014|| | |||
|- | |||
| 13||Innu Marcia San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||2014|| | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:24, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2004)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | Sponsor |
01 | Innu tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | |
02 | P.M.J.A. | Mro. Manoel Pirotta | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Joseph Attard |
03 | Elsie | Mro. Justin Martin | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Marco Spiteri |
04 | Giulia, Elisa u Alessia | Mro. Daniel Vella | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Louis Cuschieri |
05 | Celebrating the Birth of the Blues | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Bernard Pace |
06 | Luca | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Mario Carabott |
07 | On Parase | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Kum Żgħażagħ Ġużeppini |
08 | Meravilja 125 | Mro. Alfred Farrugia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Carmel Dimech |
09 | Il-Gejtijiet | Mro. Nicholas Baldacchino | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Gejtu Vella |
10 | Lisa Maria | Mro. Neville Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | Lawrence Buttigieg |
11 | Viva San Giuseppe | Mro. Sarino Barone | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | |
12 | Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu | Mro. Anton Muscat Azzopardi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 | |
13 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2014 |