Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1986)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1986)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1986)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''|| '''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''|| '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Ġużepp||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1986 | |||
|- | |||
| 02||Maruska||[[Mro. Paul Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 03||Antoine||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 04||Bandiera Blu||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 05||Feliciano||[[Mro. Evan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Ġużi s-Segretarju||[[Mro. Anġelo Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 07||Ta' Quddiem il-Knisja||[[Mro. Frank Galea]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 08||Lumar||[[Mro. Spiro Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 09||Tperper Bandiera Blu. U.S.A||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marcia San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 13:48, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1986)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
02 | Maruska | Mro. Paul Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
03 | Antoine | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
04 | Bandiera Blu | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
05 | Feliciano | Mro. Evan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
Side 'B' | |||||||
06 | Ġużi s-Segretarju | Mro. Anġelo Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
07 | Ta' Quddiem il-Knisja | Mro. Frank Galea | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
08 | Lumar | Mro. Spiro Zammit | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
09 | Tperper Bandiera Blu. U.S.A | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 | |
10 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1986 |