Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1984)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1984)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1984)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Banda San Ġużepp ||[[Mro. Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1984 | |||
|- | |||
| 02||Kummissarjoni Banda 1984||[[Mro. Spiro Zammit]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 03||Bernardo||[[Mro. Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 04||To The Late Hon. Rutter Giappone||[[Mro. Evan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 05||Gaetlyn||[[Mro. Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 06||Ivan & Paul||[[Mro. Alphonse Marie Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Lucia||[[Mro. Peter Paul Ciantar]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 08||Maria in-Naxxarija||[[Maġġur. Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 09||Il-Vetrina l-Ġdida||[[Mro. Paul Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 10||San Gejtanu 1984||[[Mro. Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marcia San Gejtanu||Mro. Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||Peter Vassallo||1984 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 06:40, 30 April 2020
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1984)
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
02 | Kummissarjoni Banda 1984 | Mro. Spiro Zammit | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
03 | Bernardo | Mro. Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
04 | To The Late Hon. Rutter Giappone | Mro. Evan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
05 | Gaetlyn | Mro. Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
06 | Ivan & Paul | Mro. Alphonse Marie Vella | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
Side 'B' | |||||||
07 | Lucia | Mro. Peter Paul Ciantar | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
08 | Maria in-Naxxarija | Maġġur. Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
09 | Il-Vetrina l-Ġdida | Mro. Paul Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
10 | San Gejtanu 1984 | Mro. Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |
11 | Innu Marcia San Gejtanu | Mro. Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1984 |